Kontakt oss

Ta kontakt

Vi vil gjerne vite mer om deg og dine planer slik at vi kan hjelpe deg på best mulig måte. Fyll inn kontaktskjemaet, ring oss på tlf.nr. (+47) 24 12 44 00 eller finn kontaktinfo til et kontor nær deg i oversikten under.

Fyll inn kontaktskjemaet og du vil bli kontaktet i løpet av dagen.






Vennligst beskriv hva vi kan gjøre for deg.

Presse

Ingun Stray Schmidt

Head of Content & PR

+47 959 29 333

ingun.stray.schmidt@formue.no

Våre kontorer i Norge

Oslo

Henrik Ibsens gate 53
Postboks 1777 Vika
0122 Oslo


Telefon: (+47) 24 12 44 00

Faks: (+47) 24 12 44 01

Bergen

Allehelgensgate 2, oppgang A
5016 Bergen

Postboks 13 Sentrum, 5803 Bergen

Telefon: (+47) 55 56 06 20

Drammen

Gamle Kirkeplass 7
Postboks 9702
3010 Drammen


Telefon: (+47) 24 12 44 00

Faks: (+47) 32 24 18 01

Fagernes

Skrautvålsvegen 15
2900 Fagernes


Telefon: (+47) 24 12 44 00

Romerike

Gardermoen Business Centre
Balder Alle 2
2060 Gardermoen


Telefon: (+47) 24 12 44 00

Gjøvik

Bjørnsons gate 4
2821 Gjøvik


Telefon: (+47) 24 12 44 00

Hamar

Grønne gata 40 Østre Torg
2317 Hamar


Telefon: (+47) 24 12 44 00

Haugesund

Sørhauggata 128
5527 Haugesund


Telefon: (+47) 24 12 44 00

Kristiansand

Skippergata 13-19, 6. etg.
4611 Kristiansand


Telefon: (+47) 24 12 44 00

Lillehammer

Kirkegata 62
2609 Lillehammer


Telefon: (+47) 24 12 44 00

Moss

Bernt Ankers Gate 17, 1534 Moss
PB 111, 1501 Moss


Telefon: (+47) 24 12 44 00

Skien

Infanterivegen 16,
3734 Skien


Telefon: (+47) 24 12 44 00

Stavanger

Kongsgårdbakken 1
4005 Stavanger


Telefon: (+47) 24 12 44 00

Tromsø

Storgata 68 A
Postboks 24
9251 Tromsø


Telefon: (+47) 24 12 44 00

Faks: (+47) 77 68 00 67

Trondheim

Thomas Angells gate 8
7011 Trondheim


Telefon: (+47) 24 12 44 00

Tønsberg

Anton Jenssensgate 2, PB 518
Sentrum
3125 Tønsberg


Telefon: (+47) 24 12 44 00

Ålesund

Skansekaia 4B
6002 Ålesund


Telefon: (+47) 24 12 44 00

Faks: (+47) 77 68 00 67

Kontaktpersoner

person

Alexander Heiberg

Leder for Wealth planning & Family Wealth Services

(+ 47) 909 27 884

alexander.heiberg@formue.no

person

Tor Kildal

Family Office

(+47) 953 39 539

tor.kildal@formue.no

person

Morten Nereng

Lillehammer, Hamar, Gjøvik, Fagernes, Romerike

(+47) 934 80 872

morten.nereng@formue.no

person

Knut Bergsvand

Skien, Tønsberg

(+47) 957 82 394

knut.bergsvand@formue.no

person

Jørgen Nygård

Trondheim, Tromsø

(+47) 941 66 733

jorgen.nygard@formue.no

person

Normann Oftedal

Stavanger, Haugesund

(+47) 995 87 106

normann.oftedal@formue.no

person

Hans Jørgen Tranvåg

Ålesund

(+47) 905 15 393

hans.jorgen.tranvag@formue.no

person

Fredrik Ringdal Steiner

Drammen

(+47) 481 63 807

fredrik.ringdal.steiner@formue.no

person

Ola Gjessing

Moss, Grålum

(+47) 959 62 168

Ola.Gjessing@formue.no

person

Harald Haugedal

Kristiansand

(+47) 411 03 484

harald.haugedal@formue.no

Kart over våre kontorer

Klagebehandling

Kundeklager kan sendes til compliance@formue.no, eller Formue Norge AS, Compliance & Risk, Postboks 1777 Vika, 0122 Oslo. Dersom du ønsker hjelp til å formulere en skriftlig klage kan du ta kontakt med oss på 241 24 400.

Compliance & Risk-avdelingen er ansvarlig for håndtering av skriftlige kundeklager hos Formue Norge AS. Kunder som ikke er fornøyd med de tjenester som er levert oppfordres til å ta kontakt med oss så snart som mulig. Vi anbefaler at saken i første omgang tas opp med den avdeling eller rådgiver som har levert tjenesten. Dersom du fortsatt opplever misnøye kan du sende en skriftlig klage til Compliance & Risk.

Kunder vil motta en skriftlig bekreftelse på at klagen er mottatt og at saken vil undersøkes. En skriftlig redegjørelse for den beslutning som er fattet i saken vil deretter sendes kunden når den er ferdigbehandlet. Eventuell videre klagebehandling vil håndteres via alminnelige domstoler.

Formues policy for klagehåndtering finner du her.